Del astillero Wadder contamos con el velero Wadder 810 en venta de segunda mano. Está construido en el año 1978 y tiene un precio de 19.500€. Esta embarcación tiene 8,1 m de eslora y 2,95 m de manga. Dispone de 2 camarote(s) / cabina(s) 1 baño(s) / aseo(s). Cuenta con 1 motor(es) Yanmar con 27 CV de potencia. Si estás interesado en la compra de barco de ocasión Wadder 810 debes saber que está ubicado en Vinkeveen, Paises Bajos. Más datos, detalles, equipamiento y estado de este Wadder 810 en ocasión en venta los puedes encontrar más abajo.
Recomendamos leer el texto completo en el idioma original (Inglés) para evitar confusiones por traducción automática.
Prachtige Wadder 810. Te gebruiken als sloep met SAIL 2025 en als zeilboot de rest van de zomer!
Hebben weer een heel leuk model in de verkoop. Eigenlijk es het een heel groot schip van binnen omdat je geen gangboorden hebt. Al snel kom je erachter dat je deze ook helemaal niet nodig hebt op dit schip. Eenvoudig kom je gewoon voorop, als je dat wil wezen, maar het voordeel is dat je dus binnen maximaal volume hebt.
Zoals veel zee zeilers heeft dit schip een midden cabina. Sinds ik de Mini Globe race volg, die gaan dus met 15 zeilboten van let op 5.80 m de wereld rond, let ik op dit soort zaken.
Met een enorme rond zit en de boot heb je natuurlijk meteen een hoop gezelligheid te pakken. Buiten het feit dat het natuurlijk ook een heel groot tweepersoons bed kan worden, kun je dus ook met een groter gezelschap heerlijk zitten hier.
Er es een praktische keuken aanwezig en een ruime toilet. Het schip heeft weinig beschadigingen en ziet er eigenlijk heel goed uit.
Er zit een vrijwel onverslijtbare en zeer betrouwbare Yanmar 3 cilinder in de boot die echt sterk genoeg is om goed te kunnen varen met deze boot.
Wil je de boot even zien of een proefvaart maken dan ben je van harte welkom bij deze boot welke zeer verzorgd erbij aan het huis van de eigenaar. Bel dan even uw jachtmakelaar Pieter Pepping van White Whale Yachtbrokers Vinkeveen op +31 (0) 653 345 219 de e-mail [email protected] .
Recomendamos leer el texto completo en el idioma original (Inglés) para evitar confusiones por traducción automática.
Depth Instrument
Instrumento de velocidad
Luces de navegación
Indicador de Rev
Batería
Cargador de batería
Suministro de combustible
Water Pressure System
Nevera
Altavoces de la cabina
escalerilla
Guardia Rail
Suncushions
Bimini Top
Cubierta de protección eólica
Valvula de autosalvado
Detector de gas