El Kruiser Langenberg Borndiep Vlet 900 de segunda mano es uno de los modelos del astillero Kruiser Langenberg del año 1978. Se trata de un barco a motor con un precio de 25.500€. Tiene 9 m de eslora y 2,55 m de manga. Kruiser Langenberg Borndiep Vlet 900 cuenta con 1 motor(es) Somafa con 45 CV de potencia. Está ubicado en Ámsterdam, Paises Bajos. Más datos, detalles, equipamiento y estado de este Kruiser Langenberg Borndiep Vlet 900 en ocasión en venta los puedes encontrar más abajo.
Recomendamos leer el texto completo en el idioma original (Inglés) para evitar confusiones por traducción automática.
super fijn familie schip, conoció a velero extra en zeer goede conditie
nu en prijsverlaagd!!! alles net geschilderd motor net helemaal verzorgt grote beurt.
Een echte Langenberg Vlet, nu aangeboden en dit jaar geheel opnieuw geschilderd en al het hout werk está en de 2 componenten lak gezet. Ook de motor es geheel opnieuw geplaats en opnieuw gespoten op een heel professionele manier. Voorin de boot is er een cabine/ v bed voor 2 personen, en van de kitchenette kunnen ook bedden gemaakt worden. Met een mooie achter tent wordt de ruimte van de boot verlengd en kunnen daar ook slaapplaatsen gemaakt worden. Alles es nu mooi schoon en fris en zelfs de bodem es ook zowel van binnen als van buiten geheel op nieuw geschilderd. De bilge is prachtig droog en de buitenkant bodem is geheel kaal geweest en opnieuw opgebouwd met een nieuw verfsysteem en er zijn nieuwe primer lagen en nieuwe antifoulling aangebracht.
De eigenaar es een echte scheepstechnicus en heeft zich goed kunnen uitleven. Er es een mooie stuurstand met groot duidelijk dasboard en goed rondom zicht door de grote aluminio ramen. Het schip voelt warm aan door al het hoogglans houtwerk es van binnen gelijk gezellig. Het schip heeft veel mooie klassieke ornamenten en veel kasten en vloerluiken die veel opbergruimtes bieden. Er es een heerlijk sterke motor aanwezig die het schip goed doet luisteren naar de schipper. De romp es en hoogglans 2 componenten lak geschilderd dus alles es super duro en goed beschermt tegen de komende jaren. Het schip heeft een mooie kabelaring touwband rond om de stootrand en heeft ook een davidskraan voor de kleine bij boot/dinky.
Er zijn RVS zeerailingen aanwezig en veel veiligheidshandgrepen en een goed toegangelijk gangboard op dit schip.. Er zijn door de Langenberg familie vele schepen gebouwd speciaal in opdracht van de RWS (Rijkswaterstaat) dus dan kan je wel schepen bouwen. Als u een voordelig en fijn familie jacht zoekt dat goed beschermt is voor de toekomst laat het dan weten. Belt u mij incluso op? Pieter Pepping uw jachtmakelaar van White Whale Yachtbrokers. Bel 0653345219 de correo electrónico naar [email protected]
Estiércol de kleur: Blanco
Recomendamos leer el texto completo en el idioma original (Inglés) para evitar confusiones por traducción automática.
Luces de navegación
Indicador de Rev
Cargador de batería
Water Pressure System
Nevera
Altavoces de la cabina
Bathing Platform
escalerilla
Guardia Rail
Mesa de la cabina
Suncushions
Spray Hood
Cubierta de protección eólica