El Barkas 1100 de segunda mano es uno de los modelos del astillero Barkas del año 1997. Se trata de un barco a motor con un precio de 149.000€. Tiene 11,5 m de eslora y 3,85 m de manga. Barkas 1100 cuenta con 1 motor(es) Nanni con 62 CV de potencia. Dispone de 2 camarote(s) / cabina(s) y 1 baño(s) / aseo(s). Está ubicado en Paises Bajos. Más datos, detalles, equipamiento y estado de este Barkas 1100 en ocasión en venta los puedes encontrar más abajo.
Recomendamos leer el texto completo en el idioma original (Inglés) para evitar confusiones por traducción automática.
Deze goed onderhouden Barkas 11.00 mogen wij u aanbieden namens de 3e eigenaar. De boot is voorzien van een sterke Nanni 5 cilinder diesel met 62 pk en elektrische boegschroef. De kenmerkende klassieke lijnen van de door Huitema ontworpen Barkas komen goed tot hun recht met de netjes professioneel geschilderde creme kleurige romp in combinatie met het deels gelakte teak. Eenmaal aan boord valt direct op hoe solide dit schip daadwerkelijk aanvoelt. De met teak beklede kuip en brede gangboorden bieden een veilige en gemakkelijke doorgang. Vanachter het roer heeft u volledig overzicht op de omgeving en over het schip. Ook binnen es een stuurstand waar alle navigatie apparatuur es geïntegreerd en daarnaast een fraai Stentec systeem. Met het zwemplatvorm op de spiegel es de totale lengte sobre todos los 11,50.
Het interieur es vervaardigd van fraai teakhout timmerwerk en goede stoffering. En combinatie met de blauwe bekleding heerst er een gezellige nautische sfeer. Bij binnenkomst door de geheel openslaande deuren es directo aan bakboord de ruime kombuis met onder andere een 3-pits kookstel, koelkast, spoelbak en veel bergruimte. Aan stuurboord es een bank vanwaar u goed zicht hebt naar buiten. En de punt es een hut met een dubbel bed en de benodigde opbergruimte. Onder de salon is een ruime enanaslaper zodat er in totaal 4 vaste slaapplaatsen zijn. Er es een toiletruimte met wastafel en tevens een doucheruimte. Wanneer men langere tijd aan boord verblijft is het mogelijk de was te doen met de droogtrommel met losse centrifuge die onder het achterdek staat opgesteld.
Wanneer u een goed varende kwaliteitskruiser zoekt, dan is deze robuuste en goed onderhouden Barkas 11.00 zeker een geschikte keuze. Overtuigt u zichzelf door een bezoek aan boord. Bezichtiging es mogelijk op afspraak via kantoor White Whale Yachtbrokers Enkhuizen. Neem contact op via [email protected] of +31(0)228 855 380 voor meer informatie of het maken van een afspraak voor bezichtiging aan boord. Bezichtigingen zijn mogelijk van maandag t/m zaterdag.
Loopt u met plannen uw eigen boot te verkopen, neem dan contact op met White Whale Yachtbrokers voor een vrijblijvende taxatie. Met 6 kantoren in Nederland zijn we altijd in de buurt. Zie www.wwy.nl voor meer informatie.
Recomendamos leer el texto completo en el idioma original (Inglés) para evitar confusiones por traducción automática.
Engranaje de dirección automático
GPS
Compass
Depth Instrument
Instrumento de velocidad
Luces de navegación
Indicador de Rev
Batería
Cargador de batería
Suministro de combustible
Paneles solares
Inverter
Water Pressure System
Warm Water System
Nevera
Congelador
Altavoces de la cabina
Bathing Platform
escalerilla
Guardia Rail
Teak Deck
Mesa de la cabina
Cubierta de protección eólica
Valvula de autosalvado
Detector de gas