Con 1 motor(es) Yanmar con 125 CV de potencia Aquatella 49 es un velero que tiene 14,95 m de eslora y 4,65 m de manga. En concreto, este modelo del astillero Aquatella es del año 2000 y es de segunda mano. El barco está equipado con 3 camarote(s) / cabina(s) 2 baño(s) / aseo(s). Para los interesados en comprarlo, el precio del Aquatella 49 de ocasión es de 375.000€ y el barco se encuentra en Paises Bajos. Si sigues leyendo tendrás más información sobre el estado, el equipamiento y las características del Aquatella 49 que tenemos en venta.
Stel u wilt een lange zeereis maken, op niet te lange termijn en dat met een zeer goed uitgerust schip. U gaat bij werven informeren wat et kost om een nieuw schip te laten bouwen, en op welke termijn dit klaar zal zijn. Waarschijnlijk beseft u dat het dan de komende jaren niet gaat plaatsvinden. Dan is er nu een mogelijkheid om dat wel te gaan ervaren. Deze Aquatella 49 ligt namelijk klaar om mee weg te varen. De huidige eigenaar heeft haar laten bouwen, en sinds die tijd met veel liefde en geld het schip in 'zo goed als nieuwstaat' gehouden. Alles is werkelijk nog in topconditie en alle aanpassingen die nodig zijn voor langere tijd op zee, zijn gemaakt. Zo zijn het afgelopen jaar een nieuwe mast, giek, verstaging en zeilen aangeschaft. bijna alle lieren zijn elektrisch, ook alle zeilen, inclusief de voorzeilen worden elektrisch bediend. Navigatie technisch is alles up-to-date.
Hoewel het een stalen schip is zult u onderdeks géén roest aantreffen; jaarlijks wordt hier nauwgezet onderhoud gepleegd in de winterstalling (binnen).
U stapt op een zeer stabiel schip met een veilige midden kuip, door het ruime luik komt u binnen in een licht- en ruime salon met aan stuurboord de pantry en aan bakboord de navigatiehoek. via een gangetje langs de navigatiehoek komt u in de mastercabin met eigen natte cel. in deze natte cel is een douche met, ook voor grotere mensen, voldoende stahoogte.
Weer terug in de salon is er een mooie en ruime rondzit met aan stuurboord 2 aparte zetels. Vanuit de salon naar voren is aan bakboord een dubbele hut (stapelbed, en niet afgebeeld; het is nu opslag) aan stuurboord een tweede ruime natte cel met douche. deze douche is afgekoppeld en hier is de wasmachine. Helemaal voorin is de dubbele, ruime en lichte gastenhut.
Onder de midden kuip ligt een betrouwbare Yanmar dieselmotor met voldoende vermogen, ook staat hier de generator, waardoor gas aan boord overbodig is.
Deze Aquatella 49 ligt op u te wachten in Makkum. Foto’s zijn door ons recent gemaakt en laten de actuele status zien. We hebben het jacht goed bekeken; vraag ons voor meer informatie, indien u dat wenselijk vindt.
Afspraken voor bezichtigingen kunnen 6 dagen per week vooraf rechtstreeks worden geregeld met het White Whale Yachtbrokers Noord-Nederland; kantoor in Sneek. mail: [email protected] of bel +31 6 2015 48 90
Wilt u ook uw boot verkopen? White Whale Yachtbrokers heeft 11 kantoren in Europa. Wij verkopen uw boot gewoon vanuit uw eigen ligplaats, tegen een lage courtage. Gratis adverteren op de meest relevante en toonaangevende websites waaronder Yachtworld.com. Geen opstart kosten, altijd no-cure-no-pay!! Vraag ons gerust om een voorstel voor uw eigen jacht.
Automatic Steering Gear
GPS
Compass
Depth Instrument
Speed Instrument
AIS - Automatic Identification System
Navigation Lights
Rev Indicator
Battery
Battery Charger
Shore Supply
Generator
Inverter
Warm Water System
Bathing Ladder
Guard Rail
Spray Hood
Bimini Top